Výroba a prodej modelů

Modely železničních vagonů ČSD HO

Modelů železničních vagonů existuje samozřejmě v dnešní době opravdu veliké množství. Pokud si budete nějaký takový chtít zakoupit a jste fanouškem tohoto modelářství, tak se můžete v prvé řadě podívat do nějakého kamenného obchodu, pokud máte nějaký k dispozici ve svém místě bydliště.

Tyto obchody však nejsou až zas tak časté, takže můžete spíše využít služeb internetových obchodů, které se prodejem tohoto typu sortimentu zabývají. Jedním z takových internetových obchodů je pak například obchod na internetové adrese zeleznicni-modelarstvi.cz.

Jedná se o eshop, který se zabývá prodejem železničních modelů a dalšího příslušenství, které s tématikou železnice souvisejí. Pokud se podíváte na internetové stránky, tak po levé straně naleznete seznam všech produktů, které jsou zde samozřejmě roztříděny do mnoha přehledných kategorií. Jedná se o kategorie jako například Lokomotivy, Vlakové soupravy, Stavby, Kolejiště, Vagóny anebo právě Mašiny se zvukem HO, mezi které patří například Dieselová Lokomotiva ČSD HO.

Jedná se o českou lokomotivu, která nese přezdívku Bardotka, Berta, Zamračená a tak podobně. Lokomotiva má pěti pólový motor, který je na setrvačník. Pokud jde o zvukový dekóder, tak ten je digitální. Lokomotiva má také osvětlení, které bliká dle jízdy, přičemž se střídá bílá a červená.

Celková délka modelu je devatenáct centimetrů. Model můžete pořídit za cenu zhruba kolem pěti tisíc tří set korun.

Komentáře jsou uzavřeny.